KONKURS WIEDZY ZAWODOZNAWCZEJ I ZNAJOMOŚCI PRZEPISÓW PRAWA PRACY ORAZ BHP 16.12.2019R.

KONKURS WIEDZY ZAWODOZNAWCZEJ I ZNAJOMOŚCI PRZEPISÓW PRAWA PRACY ORAZ BHP 16.12.2019R.

Dnia 16.12.2019r. w ZSCKU w Sulejowie zorganizowany był konkurs wiedzy zawodoznawczej, znajomości zasad i przepisów prawa pracy oraz bhp przy współudziale Państwowej Inspekcji Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży i 5-2 Hufca Pracy w Piotrkowie Trybunalskim. Turniej wzorowany na telewizyjnym programie pt. „Jeden z dziesięciu” prowadziły Ewa Sawicka i Iwona Przewoźnik. Konkurs w ramach zadawanych pytań z zagadnień zawodozanawczych, bezpieczeństwa i higieny pracy w szczególności prawa pracy, przepisów przeciwpożarowcyh, pierwszej pomocy, praw i obowiązków pracodawcy i młodocianego pracownika wyłonił laureatów spośród 10 uczestników uczniów Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia w ZSCKU w Sulejowie.

Turniej wygrali uczniowie : Magdalena Mordaka ( I miejsce) , Michała Mordak (II miejsce) , Rafał Mamrot (III miejsce ).

Nagrody wręczali Stanisław Ból - dyrektor ZSCKU w Sulejowie, Damian Papiernik - komendant 5-2 Hufca Pracy w Piotrkowie Tryb. Monika Pawłowska-Mastalerz - specjalista ds. programów Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Tryb., Janusz Krupa - starszy specjalista inspektor pracy - główny specjalista z Oddziału PIP w Piotrkowie Tryb. i Iwona Przewoźnik – nauczyciel pedagog doradca zawodowy ZSCK U w Sulejowie.

Gratulujemy i zachęcamy do aktywnego udziału w kolejnych przedsięwzięciach edukacyjnych. Cenne nagrody dla każdego uczestnika turnieju ufundowane przez 5-2 Hufiec Pracy w Piotrkowie Tryb. i CEiPM w Piotrkowie Tryb. będą miłym wspomnieniem tych magicznych chwil w grudniowy dzień. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pakiety z publikacjami edukacyjnymi wraz z gadżetami prewencyjnymi Państwowej Inspekcji Pracy.

W drugiej części spotkania młodzież i grono pedagogiczne, pracownicy szkoły wraz z zaproszonym gościmi połamali się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne życzenia i usiedli przy wigilijnm stole.

Zwieńczeńczeniem spotkania w tym dniu był film dokumentalny w reżyserii Mariusza Mendrzyckiego i senariusza napisanego przez Michała Gaczkowskiego ze Stowarzyszenia „Sulejów dla Pokoleń” pt. „O ludziach stąd”, prezentujący pasje, zainteresowania pięciu osób związanych z ziemią sulejowską. Zapraszamy do galerii zdjęć, które wykonała Ewa Sawicka /I.P./.

Opublikowano: 17 grudnia 2019 16:26

Kategoria: Aktualności

KONKURS WIEDZY ZAWODOZNAWCZEJ I ZNAJOMOŚCI PRZEPISÓW PRAWA PRACY ORAZ BHP 16.12.2019R.

Wyświetleń: 426

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie - szkoła blisko Ciebie
  • |
  • Gimnazjalisto! Ósmoklasisto! Ucz się i pracuj! W Branżowej Szkole I stopnia zdobędziesz poszukiwany na rynku pracy zawód:
  • |
  • W Branżowej Szkole II stopnia i w Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności, uzyskasz wykształcenie średnie, będąc cały czas obecnym na rynku pracy.
  • |
  • Współpracujemy z wieloma pracodawcami z branży usługowej.
  • |
  • Poprzez odbudowę kształcenia zawodowego realizujemy jeden z głównych z celów Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju .
Zaszyfrowany adres tej strony